E-Posta : info@kuraser.com.tr
Tel : 0 312 433 67 67
Faks : 0 312 433 67 66

Kurumsal

KURASER;  bir ileri teknoloji AR-GE şirketidir. Teknolojinin, mühendisliğin ve özgün tasarımın gücüne inanan alanında uzman mühendislerden oluşan KURASER, SCADA Sistemleri, Endüstriyel tesis/Bina anahtar teslimi elektrifikasyonu ile Enerji & Endüstriyel Otomasyon konularında uzman bir mühendislik – teknoloji firmasıdır.

KURASER; Avrupa standartlarında (EN13848-1 & EN13848-2) temassız ölçüm, kayıt ve analiz yapan ilk yerli demiryolları ölçüm sistemi üretici kuruluşudur. KURASER, TCDD Ankara Bölgede bulunan bir adet Matisa MPV-7 model yol muayene aracının, 60 Km/saat hızla temassız olarak hızlı tren ve konvansiyonel demiryolu hatlarını Avrupa EN13848 -1 & EN13848-2 standartlarında ölçebilen, ölçüm sonuçlarını dijital ortamda kayıt edip sonuçları analiz ederek otomatik rapor üretebilecek şekilde modernizasyonu BAŞARI ile gerçekleştirilmiştir.

KURASER halen;

– AC/DCSürücü, AC/DC Motor, Servo Motor, Dişli kutusu, Altenatör konularında NIDEC Grubu LEROY SOMER, Control Techniques, ANSALDO, US Motor temsilciliği ve çözüm ortaklığını,

– Orta/Alçak Gerilim Motorları konusunda CSR firmasının Türkiye temsilciliğini,

Elin Motoren OG AC Motor satış ve servis hizmetleri,

sürdürmektedir.